Inicjatorzy

Paulina Gawlicka

Założycielka firmy konsultingowej GawlickaPRO, Certyfikowana konsultantka Mind Sonar. Od 2012 roku aktywnie działa w branży IT. Wyróżniona w raporcie Strong Women in IT 2021 Global Edition. Założycielka RNFL GROUP, podcasterka SumITup!, współinicjatorka HR Klub Polska.

Mateusz Zapart

Założyciel grupy HR HRowi HRem, która od 2015 roku zgromadziła blisko 28 000 osób zainteresowanych tematyką HR.

W HR Klub Polska odpowiada za kwestie programowe, ideowe i techniczne.

Zawodowo pomaga zespołom i liderom odkryć, jak mogą wykorzystać narzędzia automatyzacji i sztucznej inteligencji do podniesienia swojej efektywności i produktywności, budując tym samym trwałą przewagę konkurencyjną na rynku.

Zespół

Wojtek Jurojć

Growth Advisor (Digital Health, IT), trener oddechu, networker, specjalista od zdrowia mentalnego.

Odwiedził 55 krajów świata. Autor książki “Spotkania w Azji”. Przepracował ponad 13 lat w branży IT. Mieszkał 5 lat w Azji. Brał udział w międzynarodowych projektach biznesowych i NGO.

Obecnie prowadzi webinary i warsztaty dla firm łącząc świat biznesu ze światem zdrowia mentalnego (przeszkolonych 8000 pracowników w 4 lata).

Karolina Nizińska

Od 8 lat związana z pracą z ludźmi i dla ludzi w branży IT. Bliskie jej są tematy rekrutacji, HR-u, employer brandingu a także sprzedaży. Obecnie pełni rolę Liderki zespołu rekrutacji w SOFTIQ oraz szkoli się na projektantkę kariery metodą Career Design.

W wolnych chwilach tańczy salsę i bachatę oraz parzy kawę w chemexie.

Ekspertki i Eksperci HR Klub

Ekspertki i Eksperci

Poznaj osoby, które współtworzą wyjątkową społeczność ludzi HR w Polsce. To Ekspertki i Eksperci w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczą w dyskusjach oraz angażują członków HR Klub Polska, zachęcając ich do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami.

Dołącz do grona Ekspertek i Ekspertów

Rozwijaj swoją karierę i wspieraj innych Profesjonalistów!

Jeżeli nie możesz wypełnić ankiety zamieszczonej poniżej, zapraszamy pod ten link: https://forms.gle/F1oy3Rfo88WAdoK29

Czy jesteś specjalistą HR poszukującym inspiracji, nowych wyzwań oraz możliwości podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Czy jesteś specjalistą HR poszukującym inspiracji, nowych wyzwań oraz możliwości podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem?

HR Klub Polska to miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do dołączenia do naszej dynamicznej społeczności ekspertów HR, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Sieć kontaktów: Jako członek HR Klub Polska, będziesz miał możliwość nawiązania wartościowych relacji z innymi profesjonalistami z branży. Wymieniaj się doświadczeniami, zdobywaj nowe kontakty, a także inspiruj i czerp inspirację od innych.

Rozwój i edukacja

Oferujemy dostęp do ekskluzywnych szkoleń, webinarów, oraz konferencji, które pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Współtworzenie wartości

Masz unikalną szansę na wpływanie na kształtowanie standardów w branży HR. Twoje pomysły i doświadczenia mogą przyczynić się do rozwoju nowych metod i strategii w zarządzaniu ludźmi.

Widoczność i prestiż

Jako ekspert będziesz miał okazję do dzielenia się swoją wiedzą na naszych platformach, w publikacjach oraz podczas eventów, co zwiększy Twoją widoczność w branży.

Wsparcie i wymiana doświadczeń

W HR Klub Polska stawiamy na wspieranie się nawzajem. Znajdziesz tutaj przestrzeń do dzielenia się wyzwaniami zawodowymi i osobistymi oraz otrzymasz wsparcie od innych doświadczonych ekspertów.

 

Jak dołączyć?

To proste! Wystarczy, że wyślesz nam swoje zgłoszenie wraz z krótkim opisem swojego doświadczenia i motywacji. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dalsze kroki.

 

Zostań częścią czegoś większego – dołącz do HR Klub Polska już dziś!

Przyłącz się do nas i zacznij swój nowy rozdział w świecie HR. Czekamy na Ciebie, aby razem kształtować przyszłość polskiej społeczności HR!